Ana Sayfa Dünya, Gündem, Turgutlu Haberleri 27.03.2020 412 Görüntüleme

Zenbay İlaçlama ile esnaflar arasında protokol

Zenbay İlaçlama ile esnaflar arasında protokol
Turgutlulu Zenbay İlaçlama firması ile Turgutlu esnafları arasında protokol yapıldı.
Manisa’nın Turgutlu ilçesinde faaliyet gösteren Zenbay İlaçlama Şirketi ile Turgutlulu esnaflar arasında protokol yapıldı. Firma sahibi Muhsin Zengin, Turgutlulu esnaf oda başkanlarıyla bir araya gelerek, tüm dünyayı etkisi altına alan kornavirüs (covid -19) ile ilgili durum değerlendirmesi yaptı. Görüşemede Turgutlu halkının uygun fiyatlarla kaliteli dezenfeksiyon hizmeti alabilirleri için Zenbay İlaçlama ile esnaf odaları arsında protokol yapıldı. Protokol de hazır bulunan; Turgutlu Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı; Hasan Hüseyin Coşkun, Kahveciler odası başkanı; Cenk Vatansever, Tenekeciler odası başkanı; Faruk ULAŞ, Manavlar odası başkanı; Necati Gürkıvrak, Fırıncılar odası başkanı; Şahin EK, Turgutlu Küçük Sanayi Sitesi Başkanı; Hasan Yaman, Bakkallar odası başkanı; Ergun Çolak, Demirciler Odası Başkanı ; Selahattin Tekindağ, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı ; Pınar AKBAŞ, Tuhafiyeciler Odası Başkanı: Murat Çiçek protokole katıldıklarını açıkladılar
Yapılan protokole göre tüm işyerlerinde yapılacak olan dezenfeksiyon işlemi; 100 m2 ye kadar olan yerlerde 60 TL, 100 M2 üzeri işyerlerinde ise aynı oran göz önüne alınarak fiyatlandırılacağı konusunda mutabakata varılmıştır. Ayrıca, Kahveciler odası başkanı Cenk Vatansever ‘in özel isteği ile çay ocakları 40 TL bedel ile dezenfeksiyon işlemleri yapılacak.
Zenbay ilaçlamanın sahibi sahibi Muhsin Zengin; Bundan sonraki yaşam tarzımızın farklı bir yöne evrileceğini söylerken. Zengin: “Üretim alanlarımızda, temizliğe ve hijyene daha çok dikkat etmemiz gerekmektedir. Dezenfeksiyon işlemleri ile belli periyodlarda yapılması çok daha uygun olacaktır. Bununla birlikte ayrıca haşereler ile mücadele ( biyosidal ürün uygulama – ilaçlama ) konusunda da hassas olunması gerekiyor bu konuda günün 24 saati Turgutlulu halkımızın ve esnafımızın hizmetinde olmaktan onur duyarız” dedi.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil