Ana Sayfa Gündem 30.07.2020 171 Görüntüleme

Vali Karadeniz Turgutlu’da

Manisa Valisi Sayın Yaşar KARADENİZ, Turgutlu ilçesine ziyarette bulundu. Hükümet Konağı’nda Kaymakam Ali YILMAZ ve eşi Esra ELİGÜZELOĞLU YILMAZ, Garnizon Komutanı Per. Alb. Kenan PEŞTERNİK, İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Halim KARAER ve İlçe Emniyet Müdür V. Halil İbrahim BAŞTÜRK ve ilçe daire amirleri karşıladı.

10 Haziran 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Manisa Valiliği görevine atanan Manisa Valimiz Sayın Yaşar KARADENİZ, ilk olarak Kaymakamlığı ziyaret etti.
Kaymakamlık Makamında Kaymakam YILMAZ tarafından ilçenin genel durumu, ilçenin ekonomik yapısı, nüfus özellikleri, eğitim, sağlık hizmetleri, tarımsal faaliyetler, tarihi, kültürel varlıkları ve sorunları hakkında brifing verildi.

Kaymakamlık ziyareti ardından Belediye Başkanlığı’nı ziyaret eden Manisa Valimiz Sayın Yaşar KARADENİZ Belediye Başkanı Çetin AKIN, Başkan Yardımcıları ve birim amirleri karşıladı. Belediye Başkanı ve Yardımcıları ile tanışarak bir süre sohbet eden Manisa Valimiz Sayın Yaşar KARADENİZ daha sonra Turgutlu Belediyesi hizmet binasında O.S.B. Müteşebbis Heyeti Toplantısı’na katıldı.
Turgutlu Belediye Meclis Salonunda düzenlenen Turgutlu OSB Müteşebbis Toplantısı’na başkanlık eden Manisa Valimiz Sayın Yaşar KARADENİZ, toplantı sonunda alınan kararların Turgutlu ve Manisa’ya hayırlı olmasını diledi.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil