Ana Sayfa Gündem 30.07.2020 326 Görüntüleme

Turgutlulu İş Adamlarımızdan Zengin Kurban Bayramını Kutladı

Turgutlulu iş adamlarımızdan ZENBAY LTD.ŞTİ. sahibi Muhsin ZENGİN Kurban Bayram mesajı Yayınladı Mesajında Şu İfadelere Yer verdi.

”Bu Kurban Bayramı’nın da, anlamına uygun bir hoşgörü ve barış ortamı içerisinde geçirilmesini diliyorum. Milletçe birlik ve beraberlik içerisinde kutlayacağımız Kurban Bayramı’nın ülkemize, milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa huzur getirmesini temenni ederim. Kardeşlik duygumuz millet olarak en büyük gücümüzdür. Kavga ederek değil, daha fazla demokrasi, birlik, dayanışma, diyalog ve uzlaşı ile hedeflerimize ulaşabiliriz. Bu güzel ülkede farklılıklarımızı zenginlik olarak görüyor, barış, hoşgörü ve kardeşlik içerisinde yaşıyoruz. Yüce dinimizin de bir gereği olarak sevgi, saygı, hoşgörü ve kardeşlik duyguları içerisinde, daha mutlu, daha huzurlu, daha güzel yarınlara hep birlikte ulaşacağımıza inancım tamdır. Kurban Bayramı’nın, evrensel barışa, esenliğe ve huzura katkı sağlaması en büyük dileğimizdir.
Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın ve İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, selam, Saygı ve sevgilerimi sunuyorum Muhsin ZENGİN


 

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil