Ana Sayfa Gündem, Turgutlu Haberleri 21.05.2020 586 Görüntüleme

Turgutlulu Berber Aldığı Hijyen Tedbirleri ile Dikkat Çekiyor

Cumhuriyet Mahallesi Bozdağ Sokak Bulanan Gençlik Kuaför İşletme Sahibi Olan Ahmet Özmen (33), Erol Özmen (59) koronavirüs tedbirleri kapsamında müşterilerinin Aldığı Tedbirleriyle Turgutlu Halkın Ve Müşterilerin Taktirini Kazandı.

Manisa Turgutlu ilçesinde, 45 yıldır Berberlik Yapan Erol Özmen kuaför dükkanı işleten Ahmet Özmen 15 Yıldır Kuaförlük Yapan
Ahmet Özmen, koronavirüse karşı önlem aldığımız Önlemler “Müşterilerimizden çok olumlu yanıtlar alıyoruz. sürekli dezenfekte ediyoruz. sağlık her şeyden önemlidir. İfade Etti Ahmet Özmen

Randevu alarak tıraş olmaya gelen Vatandaşlar , “Normalleşmenin ilk adımlarında kuaförlerin açıldığını duyunca aslında biraz tedirgin oldum. Şüpheyle yaklaştım ama kuaföre gelip böyle bir tabloyla karşılaştığımda içim rahatladı. Arkadaşı bu konuda tebrik ediyorum ve herkese örnek olmasını diliyorum. Bizi tıraş ederken bize başka nasıl bir önlem alabilirim diye fikirlerimizi sordu” diye konuştu.

Tıraş olmak için sıra bekleyen Vatandaşlar da, “Tıraş olmaya geldiğimde arkadaşın yapmış olduğu tedbirleri gördüm. Bu Tedbirlerinden Dolayı Kendisine Teşekkür Ediyoruz ” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil