Ana Sayfa Turgutlu Haberleri 10 Haziran 2020 176 Görüntüleme

Turgutlu İYİ Parti ‘de Kongre Öncesi Yarış Kızıştı

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde 21 haziranda yapılacak olan İYİ Parti İlçe Kongresi için yarış halindeki adaylar arasında rekabet kızıştı.
Günler önce ilçe başkanlığına aday olduğunu açıklayan Mimar Gülnur Özben kısa sürede yaptığı temas ve çalışmalarla yarışta favori hale gelmişti.
Diğer aday Önder Ertaş ise Özben’in bu pozitif olarak halka yansıyan performansını gölgede bırakmak için sosyal medya hesabından açıklamalar yaptı.
İYİ Parti Turgutlu İlçe Kongresine günler kala yarışın kızıştığı ve her iki aday adayının da son yapacağı hamlelerin ne olacağı ve seçimlerin nasıl sonuçlanacağı ilçe de büyük bir merak konusu oldu.
Turgutlu Gündem olarak süreci en ince detaylarıyla gözlemeye ve haberlerimizde bu seçim yarışını yansıtmaya devam edeceğiz.. Önder Ertaş Şu İfadelere Yer verdi İYİ Parti Turgutlu ilçe Başkanlığı için gecesini gündüzüne katan her gün Parti binasını açık tutan her gelene saygılı olan çamur ve iftira siyaseti yapmayan yalanla dolanla işi olmayan izmirden değil Turgutludan partiyi yönetmeye talip sadece Başkan yardımcıları değil kendinin de sürekli partide olacağı bir ilçe Başkanı her aradığınızda her sorununuzda bulabileceğiniz ilçe Başkanı Genel merkeze Genel Başkanımızın atatığı ilçe Başkanına kayyum açanları yanında taşımayan ilçe Başkanı işte herkesin ilçe Başkanı haydi gelin hep beraber yönetelim.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil