Ana Sayfa Dünya, Gündem, Turgutlu Haberleri 24.03.2020 207 Görüntüleme

Turgutlu Belediyesinden Hafta Sonu Mesaisi

Turgutlu Belediyesi Koronavirüs riskine karşı gerçekleştirdiği dezenfekte çalışmalarına hafta sonu da devam etti.

Turgutlu Belediyesinden Hafta Sonu Mesaisi

Turgutlu Belediyesi Koronavirüs riskine karşı gerçekleştirdiği dezenfekte çalışmalarına hafta sonu da devam etti.

Turgutlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Turgutlu Devlet Hastanesi ve Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ikinci kez dezenfekte edildi. Hayvan dostlarımızı da unutmayan Turgutlu Belediyesi hayvan barınağı ve beslenme odaklarının da dezenfekte işlemlerini gerçekleştirdi.

Devlet Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ikinci kez dezenfekte edildi

Geçtiğimiz hafta dezenfekte çalışmaları yapılan Turgutlu Devlet Hastanesi ve Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Koronavirüs riskini en aza indirmek ve halk sağlığını korumak amacıyla ikinci kez dezenfekte çalışmaları gerçekleştirildi.

Hayvan dostlarımız da unutulmadı

Sokakta yaşayan canlı dostlarımız için de dezenfekte çalışmalarına imza atan Turgutlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe merkezinde bulunan hayvan barınağı ve beslenme odaklarını da dezenfekte etti. Ekipler ayrıca hayvan dostlarımızın beslenmeleri için kaplara mama ve su da koydu.

“Koronavirüs tehdidi ortadan kalkana kadar çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz”

“Turgutlu genelinde Koronavirüs riskine karşı geniş çaplı dezenfekte çalışmalarına ara vermeden devam ediyoruz” diyen Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Koronavirüsün ülkemizde görüldüğü ilk günden itibaren vatandaşlarımızın sağlığını korumak için gerekli çalışmaları hayata geçiriyoruz. Bu tehdit ülkemizden tamamen ortadan kalkana kadar da aralıksız bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Vatandaşlarımızın gönülleri rahat olsun” ifadelerini kullandı.
Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil