Ana Sayfa Gündem 29.08.2019 254 Görüntüleme

Sizce Kim Daha Atatürkçü

Geçtiğimiz Yıl Turgutlu’da 5 Yıl Belediye Başkanlığı Yapan Turgay Şirin 30 Ağustos Zafer Bayramların’da Atatürk Afişleriyle Turgutlu’ların Beğenisini Toplandı .

Bu Dönem Belediye’yi Kazanan Chp’li Belediye Başkanı Çetin Akın’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Afişlerin’de Atatürk’ün Resmi Kullanılmaması Turgutlu Vatandaşlarını Üzdü

Chp’li Belediye Otobüs durakları ve bilboardlara astığı afişler Böyleydi

Daha Sonra Turgutlu Denge Haber Ali Atan belediyenin 30 Ağustos Zafer Bayramı için hazırlattığı ve ilçedeki otobüs durakları ve bilboardlara astığı afişlerde Atatürk resminin kullanılmamasına dikkat etti. Büyük zaferin kutlamasında Başkomutanımız Mustafa Kemal Atatürk’ün olması gerektiğine inanan cesur haberci, durumu fotoğraflarla tespit ederek, Turgutlu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürüyle görüştü. bu duyarlılığını dikkate alan belediye üstünde Atatürk resmi olmayan afişleri toplatarak, bu kez Atatürk resminin olduğu afişleri tasarlatıp, bastırarak, eski afişlerle değiştirdi. Böyle Oldu.

Önceki Dönem Turgutlu’da Belediye Başkanlık Yapan Turgay Şirin 30 Ağustos Zafer Bayramların’da otobüs durakları ve bilboardlara astığı afişler.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil