Ana Sayfa Dünya, Gündem, Turgutlu Haberleri 21.03.2020 229 Görüntüleme

Selvilitepe Mahallesi Sokakları Dezenfekte Edildi

Turgutlu Belediyesi dezenfekte çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Koronavirüs tehlikesini en aza indirmek amacıyla geçtiğimiz gün belediyeye ait araçlarla ana caddeler üzerinde yapılan dezenfekte işlemleri bugün ise Selvilitepe Mahallesindeki sokaklarda sürdürüldü.Selvilitepe Mahallesi Sokakları Dezenfekte Edildi

Turgutlu Belediyesi dezenfekte çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Koronavirüs tehlikesini en aza indirmek amacıyla geçtiğimiz gün belediyeye ait araçlarla ana caddeler üzerinde yapılan dezenfekte işlemleri bugün ise Selvilitepe Mahallesindeki sokaklarda sürdürüldü.

Turgutlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin gece gündüz halk sağlığını korumak için gerçekleştirdiği çalışmalar kapsamında Selvilitepe Mahallesi Irlamaz Yolu, Irmak Sokak, Yağmur Sokak, Şehit Hakan Uykan Sokak, Mithatpaşa Sokak, Tepe Sokak, Cephanelik Yolu ile Mimar Sinan Caddesi çift taraflı olarak temizlik araçlarıyla dezenfekte edildi. Ekipler ayrıca mevcut sokaklardaki bekleme durakları ve çocuk oyun alanlarının dezenfekte işlemlerini de gerçekleştirdi.

Dezenfekte çalışmaları program kapsamında İstasyonaltı ve Albayrak Mahallerinde ise devam edecek.Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil