Ana Sayfa Turgutlu Haberleri 18 Haziran 2020 235 Görüntüleme

SELÇUK ÖZDAĞ TURGUTLU’DA PARTİLİLERİYLE BULUŞTU

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ Turgutlu’ya ziyarette bulunarak partilileriyle bir araya geldi.
Turgutlu’da teşkilat binası açmaya hazırlanan Gelecek Partisinde, Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Kurucular Kurulu Üyesi Gizem Satıoğlu Öçmenler, Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin ve Parti Yöneticileri ile birlikte Teşkilatlanmadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Abdulselam Alpkan’ın ev sahipliğinde Turgutlu İlçe Başkanlık binasını ziyaret etti.
Gelecek Partisi Turgutlu İlçe Teşkilatının yakın zamanda açılışı yapılacak olan ofisine ziyarette bulunan Özdağ burada partilileriyle sohbet etti.
Gelecek Partisi olarak 56 il, 226 ilçede teşkilatlanmalarını tamamladıklarını belirten Özdağ; “Gelecek Partisi olarak tüm hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. İnşallah Ağustos ayında tüm teşkilatlarımızı tamamlamış olarak yapılacak olan seçime milletimizle birlikte en güçlü şekilde gireceğiz. Millet olarak zor günlerden geçiriyoruz. Hem ülkede ki ekonomik kriz hem de bu koronavirüs salgını maalesef toplumun büyük bölümünün belini büktü. Mevcut AKP – MHP koalisyon hükümeti ülkeyi yönetmez hale gelmiştir. Gelecek Partisi önümüzdeki seçimde baş aktör olacak ve ülkemizde elzem hale gelen bir iktidar değişikliği olacaktır, çünkü mevcut koalisyon hükümetinin Türkiye’yi yönetebilme kabiliyeti kalmamıştır. Türkiye’de artık kamplaştırıcı, kutuplaştırıcı siyasetten uzaklaşma zamanı gelmiştir, Türkiye’de artık birleştirici kaynaştırıcı siyaset zamanı gelmiştir.” Şeklinde konuştu.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil