Ana Sayfa Gündem 15.08.2020 167 Görüntüleme

Şehit Aileleri ve Gazilerden,Yeni Emniyet Müdürüne Ziyaret

Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nde, geçtiğimiz günlerde İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Balaban’ın Şanlıurfa ya tayin olması nedeniyle, yerine gelen yeni İlçe Emniyet Müdürü Harun Tutak’a Şehit Aileleri ve Gazilerden hayırlı olsun ziyareti

İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyaretine; Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Turgutlu İrtibat Büro sorumlusu (Şehit Kardeşi) Ahmet İlter ve beraberinde bulunan Şehit J.Uzm.Çvş. Ali Şahin’in babası Mehmet Emin Şahin, Şehit P.Uzm.Onb. Onur Karakaya’nın babası İbrahim Karakaya, kardeşi Uğur Karakaya, Şehit Polis Memuru Selami Dinç’in kardeşi Hulusi Dinç ve Gazi J.Er. Mehmet Salih Okkay katıldı.

Ziyarette; Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Turgutlu İrtibat Büro sorumlusu (Şehit Kardeşi) Ahmet İlter, İlçe Emniyet Müdürü Harun Tutak’a, buket çiçek ve ziyaret anısına plaket takdim ederek, yeni görevinde başarı dileği ile hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunarak, şehit aileleri ve gazilere yakın ilgisi, misafirperverliği ve hassasiyetinden dolayı teşekkür etti.

İlçe Emniyet Müdürü Harun Tutak ise; ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Şehit Aileleri ve Gazilerimiz” her zaman başımızın tacıdır diyerek, ziyaret için teşekkür etti.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil