Ana Sayfa Dünya, Gündem, Politika, Siyaset, Turgutlu Haberleri 11.02.2020 361 Görüntüleme

O İÇİMİZDEN BİRİ KAYMAKAM ALİ YILMAZ

Turgutlu’nun sevilen kaymakamlarından biri olan Turgutlu Kaymakamı Ali YILMAZ, kısa sürede Turgutlu halkının sevgisini kazandı.
Turgutlu’daki tüm sorunlarla yakından ilgilenen Yılmaz, kapı kapı dolaşarak vatandaşın derdini dinleyip yardımcı olmaya çalışıyor.
Pazar yerlerini, esnafı, çiftçiyi, öğrencisini, genci ve yaşlısıyla bir araya gelerek devletin güler güzünü ve sıcaklığını hissettiren Yılmaz, özellikle ilçedeki çocuklar ve kadınlar ile yakından ilgileniyor.

Turgutlu halkının sevgilisi haline gelen Ali kaymakam, vatandaşlar için aileden biri olarak görülüyor. Yılmaz, sadece sosyal alanlarda değil, ilçedeki güvenlik, asayiş, trafik konularında da aktif olarak incelemelerini sürdürüyor.

Ali YILMAZ KİMDİR?
Ali YILMAZ, 1977 yılında Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olan Yılmaz, İngiltere Leicester Üniversitesi’nde ve AÜ. Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde yüksek lisans yaptı.

Kütahya-Altıntaş, Malatya-Yazıhan, Mardin-Mazıdağı, Karaman-Ermenek, Çankırı-Şabanözü, Taşköprü-Kastamonu, Şanlıurfa-Haliliye ilçelerinde Kaymakamlık ve Sinop Vali Yardımcılığı, görevlerini ifa eden Ali YILMAZ; 08.08.2019 tarih ve 2019/268 sayılı Müşterek Kararname ile İlçemiz Kaymakamlığına atanmış ve 29.08.2019 tarihinde İlçemizdeki görevine başlamıştır.

İyi derecede İngilizce bilen Yılmaz, Esra ELİGÜZELOĞLU YILMAZ ile evlidir. Haber Kaynak

sonkalemedya.com

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil