Ana Sayfa Gündem 20.08.2020 169 Görüntüleme

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay Görevine Başladı

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay Görevine Başladı
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü görevine en son Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı yapan Burak Aslay atandı. Aslay, yeni görevine başladı.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün tarafından Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü görevine Şehnaz Başaran’ın emekliye ayrılması nedeniyle en son Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı yapan Burak Aslay atandı. Burak Aslay, daha öncede MASKİ Genel Müdürlüğü’nde Genel Müdür Yardımcılığı yapmıştı. Görevine başlayan Aslay, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün başkanlığında gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısına da MASKİ Genel Müdürü olarak katıldı.

“Görevimiz Manisa’ya hizmet etmektir”

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün gücünden destek alarak Manisa’ya hizmet edeceklerini belirtti. Aslay, “MASKİ Genel Müdürlüğü’nün görevi Manisa’ya hizmet etmektir. Amacımız Manisalı vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmaktır. En güzel hizmetleri ve çalışmaları yapma gayreti içerisinde olacağız. Sorunları ve sıkıntıları çözmek adına da mesai mefhumu gözetmeden görevimizin başında olacağız” dedi.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil