Ana Sayfa Gündem 10.10.2020 301 Görüntüleme

Levent Börek Turgutlu’da hizmete girdi

TÜRKİYE’de 1968 yılında Adana’da faaliyete girdikten sonra büyümeye devam eden Levent Börek’in 132.şubesi Turgutlu İlçesinde, İzgi Ajans’ın organizasyonunu sağladığı görkemli açılış töreniyle müşterilerinin hizmetine girdi. 

İşletmeciliğini Fuat Aydemir ve Şakir Bala’nın yaptığı Levent Börek Turgutlu Şubesi, bugün saat 11.00’de Cumhuriyet Mahallesi Akçakmak Yolu No: 132’deki yerinde açıldı. Açılış törenine Turgutlu İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Halim Karaer, Ahmetli Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Uçal Karataş, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, Fırıncılar Odası Başkanı Şahin Ek, CHP Turgutlu Belediye Meclis üyeleri Burhan Irk ve Muhsin Zengin, Anavatan Partisi Turgutlu eski ilçe başkanlarından Necdet Süzmeçelik, işletmecilerin yakınları ve çok sayıda davetli katıldı. 

Açılışta bir konuşma yapan TUTSO Başkanı Faruk Aydın, işletmenin Turgutlu’ya hayırlı uğurlu olmasını, işletmecilere bol kazançlar diledi. Levent Börek, açılış gününe özel davetlilere lezzetli ürünlerini ikram etti. Turgutlu’da kalitelerinden ödün vermeden hizmetlerine devam edeceklerini söyleyen İşletmeciler Fuat Aydemir ve Şakir Bala, açılışta kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür etti. 
Levent Börek meşhur börek çeşitlerinin yanında zengin menüsüyle müşterilerine kahvaltı, makarna, salata ve tost çeşitlerini de sunacak.
Kaynak Turgutlu Yankı Gazetesi

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil