Ana Sayfa Gündem 1.08.2020 161 Görüntüleme

Kaymakam YILMAZ, Yol Kontrol ve Uygulama Noktasında Trafik Tedbirlerini Denetledi

Kaymakam Ali YILMAZ, Kurban Bayramı süresince vatandaşların huzur ve güven içerisinde yolculuk yapabilmeleri amacıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından ilçemize kurulan yol kontrol ve uygulama noktasını ziyaret ederek, alınan trafik tedbirlerini yerinde inceledi.

İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Halim KARAER ve İlçe Emniyet Müdür V. Halil İbrahim BAŞTÜRK’ün hazır bulunduğu denetimlerde Kaymakam YILMAZ, durdurulan araçlarda vatandaşların bayramını kutladı. Kaymakam YILMAZ, sürücülere hem koronovirüs tedbirleri kapsamındaki kurallar hem de trafik kullarına uyulması konusunda dikkatli ve tedbirli olmalarını isteyip hayırlı yolculuklar temennisinde bulundu.

Uygulama noktasına gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında, yol kontrol noktalarında görev yapan Polis ve Jandarma ekiplerinin bayramını kutlayan Kaymakam YILMAZ, yapılan uygulama ve çalışmalar hakkında lçe Jandarma Komutanı Yzb. Halim KARAER ve İlçe Emniyet Müdür V. Halil İbrahim BAŞTÜRK’ten bilgi aldı.
Vatandaşların bayram sevincinin acı ve hüzne dönüşmemesi için bayram süresince Emniyet ve Jandarma ekiplerinin ilçe genelinde geceli gündüzlü denetimlere devam edeceğini kaydeden Kaymakam YILMAZ, “Güvenlik mensuplarımızca alınan tüm tedbirler ve gerçekleştirilen uygulamalar vatandaşlarımızın Kurban Bayramını, emniyetli ve güvenli bir biçimde sağlık ve huzur içinde geçirmeleri içindir. Sürücülerin ve yolcuların gidecekleri yerlere sağlıkla ulaşmaları, sevdikleriyle birlikte huzurlu bir bayram geçirmeleri için emniyet ve jandarma personelimiz bayram öncesi ve sonrası trafik kuralları ile Kovid-19 tedbirleri hakkında bilgilendirmelere devam edecektir”dedi.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil