Ana Sayfa Gündem 31.07.2020 179 Görüntüleme

Kaymakam Yılmaz Şehit ve Gazi Aillerini Ziyarette Bulundu

Kaymakam Ali YILMAZ ve eşi Esra ELİGÜZELOĞLU YILMAZ, İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Halim KARAER ve İlçe Emniyet Müdür V. Halil İbrahim BAŞTÜRK, Turgutlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Tuğran ŞEN, Kurban Bayramı münasebetiyle Şehit P. Er. Bekir ORTAÇ ve Gazi Mehmet Salih OKKAY ile ailesini evlerinde ziyaret ederek, bayramını kutladılar.
İlk olarak ilçemiz Atatürk Mahallesi’nde ikamet eden Gazi Mehmet Salih OKKAY’ın ailesini ziyaret ederek bir süre görüşen Kaymakam Ali YILMAZ, daha sonra ilçemiz Ören Kırsal Mahallesinde ikamet eden Şehit P. Er. Bekir ORTAÇ’ın ailesini ziyaret etti. Ören Mahalle Muhtarı ve aynı zamanda Şehidin kardeşi Hüseyin ORTAÇ’ın da hazır bulunduğu ziyarette, şehitlerimiz için dualar okundu. Şehit ailesi ve Gazi ailesi ile yakından ilgilenen ve Kurban Bayramını kutlayan Kaymakam Ali YILMAZ, şehitlere Allah’tan rahmet ailelerine de sabır dileklerini iletti. Şehit ve Gazi ailelerinin herkesin kalbinde müstesna bir yere sahip olduğunu belirten Kaymakam Ali YILMAZ, “Devletimiz ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda etmiş şehitlerimizin, canlarını hiçe saymış gazilerimizin haklarını ne yapsak ödeyemeyiz. Onların aileleri bizlere birer emanettir. Bugüne kadar her zaman onların yanında olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile tüm şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Şehit aileleri kendileriniunutmayarak bayramda da ziyarete gelen Kaymakam Ali YILMAZ ve beraberindeki heyete ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, nazik ziyareti için teşekkür ettiler.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil