Ana Sayfa Dünya, Gündem, Turgutlu Haberleri 27.03.2020 459 Görüntüleme

Kaymakam Ali YILMAZ’dan, Şehit P. Uzm. Onb. Onur KARAKAYA’nın Ailesine Taziye Ziyareti

Kaymakam Ali YILMAZ’dan, Şehit P. Uzm. Onb. Onur KARAKAYA’nın Ailesine Taziye Ziyareti

Kaymakam Ali YILMAZ ve eşi Esra ELİGÜZELOĞLU YILMAZ, 25 Mart 2020 tarihinde Kuzey Irak’ta yürütülen Pençe-3 Harekâtı bölgesinde, bölücü terör örgütü mensuplarınca yapılan havan atışı sonucu Şehit olan P. Uzm. Onb. Onur KARAKAYA’nın ailesine ziyarette bulunarak taziyelerini iletti.

Şehit olan P. Uzm. Onb. Onur KARAKAYA’nın ilçemizde ikamet eden annesi Ümmü KARAKAYA, babası İbrahim KARAKAYA ve şehidin kardeşine ziyaret programında ayrıca İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Halim KARAER, İlçe Emniyet Müdürü Gökhan BALABAN ve Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Turgutlu İrtibat Büro Sorumlusu Ahmet İLTER hazır bulundu.

Karakaya Ailesi ile Türk Milletine başsağlığı dileyen Kaymakam Ali YILMAZ, vatan uğruna canlarını seve seve feda eden şehitlerin kahramanlıklarının hiçbir zaman unutulmayacağını söyledi. Şehitlerin geride bıraktıkları ailelerinin devlete ve millete emanet oldukları belirten Kaymakam Ali YILMAZ, “Sizler bizim baş tacımızsınız. Şehitlerimizin haklarını ödeyemeyiz. Her zaman sizlerin yanınızdayız.” dedi.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil