Ana Sayfa Dünya, Gündem, Turgutlu Haberleri 10.05.2020 272 Görüntüleme

Kaymakam Ali Yılmaz’dan Anlamlı Ziyaret

“Anneler Günü” Münasebetiyle Kaymakam Ali YILMAZ ve eşi Esra ELİGÜZELOĞLU YILMAZ’dan Anlamlı Ziyaret

Kaymakam Ali YILMAZ ve eşi Esra ELİGÜZELOĞLU YILMAZ, Anneler Günü münasebetiyle Şehit P. Uzm. Onb. Onur KARAKAYA ve 107 yaşındaki Gülüstan AKINBAY teyzemizi evinde ziyaret ederek, anneler gününü kutladı.
İlk olarak 25 Mart 2020 tarihinde Kuzey Irak’ta yürütülen Pençe-3 Harekâtı bölgesinde, bölücü terör örgütü mensuplarınca yapılan havan atışı sonucu Şehit olan P. Uzm. Onb. Onur KARAKAYA’nın annesi Ümmü KARAKAYA’yı ziyaret eden Kaymakam Ali YILMAZ ve eşi Esra ELİGÜZELOĞLU YILMAZ sonrasında Yıldırım Mahallesinde ikamet eden 107 yaşındaki Gülüstan AKINBAY teyzemizi ziyaret ettiler.
Ziyarette Kaymakam Ali YILMAZ, İçişleri Bakanlığı ve Hz. Hatice Vakfı ile hayata geçirilen “Cennet Anneleri” projesi kapsamında 107 yaşındaki Gülüstan AKINBAY teyzemize gönderilen çeşitli hediyeleri takdim etti.

“Devlet olarak her zaman sizlerin yanınızdayız” diyen Kaymakam Ali YILMAZ, ”Kapımız sizlere daima açıktır. Şehit annesi Ümmü KARAKAYA ve 107 yaşındaki Gülüstan AKINBAY teyzemiz başta olmak üzere tüm Annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, sağlıklı ve hayırlı ömürler diliyorum” dedi.

Ziyaret programında Kaymakam Ali YILMAZ’a İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Halim KARAER ve İlçe Emniyet Müdürü Gökhan BALABAN eşlik etti.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil