Ana Sayfa Dünya, Gündem, Turgutlu Haberleri 28.02.2020 289 Görüntüleme

İlçe Kaymakamı Ali YILMAZ, Şehit Hv. Kd. Üçvş. İsmet TEZEL’in Ailesini Ziyaret Etti

lçe Kaymakamı Ali YILMAZ, Şehit Hv. Kd. Üçvş. İsmet TEZEL’in Ailesini Ziyaret Etti

Her fırsatta şehit aileleriyle bir araya gelerek onların yanında olduğunu hissettiren İlçe Kaymakamı Ali YILMAZ ve eşi Esra ELİGÜZELOĞLU YILMAZ, 28 Şubat 2020 Cuma günü İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Halim KARAER ve eşi Özden KARAER, İlçe Emniyet Müdürü Gökhan BALABAN ile birlikte, ilçemiz Yedi Eylül Mahallesinde ikamet eden Şehit Hv. Kd. Üçvş. İsmet TEZEL’in ailesini ziyaret etti.
Şehit Hv. Kd. Üçvş. İsmet TEZEL’in eşi Aysel TEZEL, oğlu Serkan TEZEL ve kızı Özlem TEZEL’le sohbet eden Kaymakam Ali YILMAZ ve eşi Esra ELİGÜZELOĞLU YILMAZ, aileye herhangi bir taleplerinin olup olmadığını sordu.
Gerçekleşen ziyarette Kaymakam Ali YILMAZ, şehit aileleriyle bir süre sohbet ederek yakın ilgi gösterip, herhangi bir taleplerinin olması durumunda şehit ailelerine kapılarının sonuna kadar açık olduğunu ifade etti.
Vatanımızın birlik ve bütünlüğü uğruna fedai can eden kahraman şehitlerimizin devletimizin ve milletimizin en kıymetli emanetleri olduğunu belirten Kaymakam Ali YILMAZ, “Şehitlerimiz en kıymetli değerlerimizdir. Onların anneleri, babaları, eşleri, çocukları bizim emanetlerimizdir. Aziz şehitlerimizin ailelerine devletimizin tüm kapıları daima açıktır. Ben de ailemle birlikte her zaman, her fırsatta şehit ailelerimizle bir araya gelmeye çalışıyorum. Şehitlerimizin ve gazilerimizin fedakârlıklarını asla unutmayacağız ve onların aziz hatıralarını daima yaşatacağız. Şehitlerimiz mertebelerin en yücesi olan şehadet mertebesine erişmiştir. Vatanı, milleti ve bayrağı için şehadet şerbeti içen tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla yâd ediyoruz” dedi.
İ

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil