Ana Sayfa Gündem 28.07.2019 370 Görüntüleme

Chpli Kemalpaşa Belediye Başkan’nın Bastığı İş Yeri Sahibi Konuştu

İzmir’in Kemalpaşa ilçesi Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı’nın iş ortağı Sinan Küçük, iş yerine gelerek kendisini tehdit ettiğini ileri sürdüğü Karakayalı ve koruması hakkında suç duyurusunda bulundu.

Küçük, gazetecilere yaptığı açıklamada, Karakayalı ile 2015 yılından bu yana ortak olduklarını ve kendisine hiçbir zaman saygısızlık etmediğini belirtti.

Yaşadığı ekonomik sıkıntı sonucu ödemelerini aksatması nedeniyle Karakayalı ile bir süredir sorun yaşadıklarını, son olarak Karakayalı’nın koruması ile birlikte iş yerine gelerek, kendisine tehdit ve hakarette bulunduğunu, bilgisayarını kırdığını savunan Küçük, olayın iş yerindeki güvenlik kamerasınca da kaydedildiğini aktardı.

Karakayalı, açıklamasında, “Aramızda ufak bir sürtüşme yaşanmıştır. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımız için Kemalpaşalı hemşehrilerimizden özür diliyorum. Olayın aydınlığa kavuşması adına gerekli mercilere suç duyurusunda bulunacağız.” ifadesini kullandı.

Kemalpaşa’da 2009-2014 döneminde belediye başkanlığı yapan Karakayalı, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde CHP’den aday olarak yeniden seçilmişti.

Anadolu Ajansı
KAYNAK https://www.aa.com.tr/tr

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil