Ana Sayfa Gündem, Turgutlu Haberleri 23.05.2020 207 Görüntüleme

Başkanı Zeki Bilgin’den Ramazan Bayram Mesajı

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin’in Ramazan Bayramı Mesajı

Birlik ve beraberliğimizin, dayanışma ve paylaşımın adı olan bir Ramazan ayını daha geride bıraktık.

İçinde bulunduğumuz salgın sürecinden dolayı yan yana olamasak da gönüllerimizin bir olduğunu bilmenizi isterim.

Bu vesile ile ilçemizde ve ülkemizde fedakarca görev yapan, Sağlık, Güvenlik ve Belediye çalışanlarına bu zorlu süreçte verdikleri emeklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.

Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluk ve heyecanı içerisindeyiz. Koronavirüs salgınından dolayı bu bayramı sevdiklerimizden ayrı, buruk bir şekilde geçirsek de birlik, beraberlik ve paylaşma duygularımızı asla kaybetmeyeceğiz. İnşallah bu hastalığı da birlik ve beraberlik içinde atlatacağız.

Bu doğrultuda Ramazan ayı boyunca yaşanan birlik, beraberlik, kardeşlik ve yardımlaşma duygularının bayramdan sonra da sürdürülmesini temenni ediyorum.

İlçemizde bayramın huzur ve güven içerisinde geçmesi için Belediye olarak her türlü tedbiri aldık. Bizler yine görevimizin başında olacak, sizlerden gelecek talep ve önerileri yerine getirmek için çalışacağız.

Bayramlar; insanların dargınlık ve kırgınlıkları bir kenara bırakarak birbirine yaklaştığı, yüreklerindeki sevgi, saygı ve hoşgörü duygularının güçlenmesine vesile olan çok özel günlerimizdir. Bu bakımdan bayramların kıymetini bilelim, küskünlük ve dargınlıkları bir telefonla barışa ve dostluğa çevirelim.

Bu duygularla, gelecek sağlıklı günler için yan yana olamadığımız bu bayram gününde kalbimizin sizlerle beraber olduğunu belirterek Ramazan Bayramınızı kutlar, sevginin ve barışın kenti Saruhanlı’dan sağlık ve mutluluklar diler, Büyüklerin ellerinden, çocuklarımızın gözlerinden öper, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil