Ana Sayfa Gündem 12.09.2020 273 Görüntüleme

BAŞKAN YARDIMCISI DAŞKAN SAHTE HESAPLARA İSYAN ETTİ,SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Turgutlu’da son yıllarda moda haline gelen ve sahte isimlerle sosyal medya üzerinden açılan hesaplarla bir çok kişi ve kuruma kaynağı belli olmayan paylaşımlarla hakaretler yağdıran şahıslardan biri, Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan’ı adeta isyan ettirdi.
Kendisi hakkında yalan ifadelerde bulunulduğunu belirten Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan kimliğini gizleyerek paylaşımlar yapan bu şahıslar hakkında suç duyurusunda bulunduğunu söyledi.
Ahmet Daşkan sosyal medya paylaşımında ise şunlara yer verdi; “Bugün Turgutlu Muhtarı ismiyle ne olduğu belli olmayan şeref yoksunu bir Facebook sayfası şahsım ve Ağabeyim ile ilgili iftirada bulunmuştur.
Söz konusu asılsız iftirasında Urganlı Mahallesi’nde evimizin bahçesine kilit parke döşeme işini belediyeye yaptırdığımı ileri sürmüş. Taşı şirketim adına İzmir’den OMKA İNŞAAT LTD ŞTİ adlı firmadan satın aldım. Taş döşeme işini ise metre karesini 5 TL bedel ile Hikmet Baygümüş’e yaptırıyorum. Gerekli sayfa hakkında suç duyurusunda bulunduğumu belirtiyor, ekte taşların irsaliye ve dekontunu paylaşıyorum. Ailesel özel hayatımızı belediye başkan yrd görevimle alakalı ve belediyemizle alakalı ilişkilendirmeye çalışılmasını kamuoyunun takdirine bırakıyorum.”
Yaşanan olayın ardından kendisiyle görüştüğümüz Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, Adliyeye giderek şahıs yada şahıslar hakkında suç duyurusunda bulunduğunu ancak tatil olması nedeniyle gerekli işlemlerin pazartesi günü başlayacağını, ve bu sahte hesabı yönetenlerle ilişkili olduğunu düşündüğü bazı şahısların da isimlerini savcılığa bildirdiğini söyledi.
Kaynak Turgutlu Manşet Gazetesi

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil