Ana Sayfa Gündem 6.08.2020 392 Görüntüleme

Ak Partili Başkanlar Gittikleri Düğünden Covid-19’a Yakalandı

AKP’li Başkanlar Gittikleri Düğünden Covid-19’a Yakalandı

Manisa’da corona virüs vaka sayısını arttığı ve pandemi hastanesi olarak ilan edilen Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi’nde vaka yoğunluğunun yaşandığı bugünlerde AKP Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık ile AKP Kula İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Deveci’nin de Covid-19 testlerinin pozitif çıktığı öğrenildi.

İLÇEDE GİTTİĞİ DÜGÜNDEN VİRÜS KAPTI

Manisa’da özellikle corona virüs vakasının yoğun yaşandığı Kula ilçesinde AKP Kula İlçe Ahmet Palabıyık, Covid-19 testinin pozitif çıktığını kendi sosyal medya hesabından duyurdu.

AKP Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda,

“Panik yok, her şey yolunda. 2 gün önce yapılan Covid testi pozitif çıktı dostlar. Ama sağlık durumum iyi şükür. Evde istirahatteyim. Sizde kendinize dikkat edin, tedbirlere uyun, bir de sizin durumunuza üzülmeyelim sonra. Arayıp soran mesaj atan herkese teşekkürler. Telefonlara yoğunluktan cevap veremedim hakkınızı helal edin. Sağlıklı günlerde görüşmek üzere inşallah” ifadelerine yer verdi.

AK Parti İlçe Başkanı Palabıyık’ın ilçede bir düğüne katıldıktan sonra Covid-19 virüsünü kaptığı ve evinde karantinaya alındığı öğrenildi.

İZMİR’DE VİRÜSÜ KAPTI

Öte yandan AKP Kula Kadın Kolları İlçe Başkanı Hatice Deveci’nin de bir hafta önce yaptırdığı Covid-19 testininde pozitif çıktığı ve evinde karantina da olduğu öğrenildi.

AKP Kula Kadın Kolları İlçe Başkanı Hatice Deveci’nin virüs testinin pozitif çıktığını AKP Manisa İl Başkanlığı ile Manisa Şehzadeler Belediye Başkanı AKP’li Ömer Faruk Çelik sosyal medya hesaplarında duyurdu.

Şehzadeler Belediye Başkanı AKP’li Ömer Faruk Çelik sosyal medya hesabında

“Geçtiğimiz hafta COVİD-19 testi pozitif çıkan, şuan sağlık durumu iyi olan ve 1 haftadır evinde tedavisi süren AK Parti Kula Kadın Kolları Başkanımız Hatice Deveci’ye acil şifalar diliyorum.’’ İfadelerine yer verdi.

AKP Kula Kadın Kolları İlçe Başkanı Deveci’nin ise geçtiğimiz haftalar içerisinde İzmir’de bir katıldığı bir düğünde Covid-19 virüsünü kaptığı ve Kula Devlet Hastanesi’nden tedavi altında öğrenildi.
Kaynak Manisa Halk Haber

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil